ÇELİKAY YAPI MARKET

 

Yapı Market sektöründe, 1986 yılından buyana deneyimli çözüm ortağınız Çelikay Yapı Market zengin reyon ve güçlü markalarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Faaliyetlerine ilk olarak nalburiye ve elektrikli el aletleri reyonlarında Filli Boya, Etna ve Lovara markaları ile faaliyetlerine 120 m2'lik dükkanda başlayan Çelikay Yapı, 2004 yılında Hırdavat reyonunda Ceta, Elektrikli el Aletleri reyonunda Bosch ve Dalgakıran markası bayiliklerini bünyesine katarak faaliyetlerini 750 m2'lik yeni mağazasında sürdürmüş, 2008 yılında Enerji, Elektrik, Tarım ve hayvancılık reyonlarını bünyesine ekleyerek, 1300 m2'lik yeni mağazasıyla faaliyet alanını büyütmüş, 2014 yılında da Elektrikli el aletleri, Hırdavat ve el aletleri, Yapı - İnşaat ve Nalburiye, Enerji - Elektrik ve aydınlatma, Tarım ve hayvancılık reyon adları ile e- ticaret alt yapısına uygun şekilde ürün hiyerarşisini tamamlayıp, online satışa hirdavat.com.tr web site ismiyle başlamıştır.

Firmamız 1600 m2 olan yeni mağazasında faaliyetlerini sürdürmekte, deneyim yanında güçlü organizasyon ve etkin kaynak yönetimi ile kurumsal çözümler sunmaktadır.

 

     

ÜRÜNLER

ELEKTRİKLİ EL
ALETLERİ
  HIRDAVAT ve EL ALETLERİ   YAPI İNŞAAT VE NALBURİYE   ENERJİ ELEKTRİK AYDINLATMA   TARIM, HAYVANCILIK ve BAHÇE   HAVALI GRUP
     

HİZMETLER

JENERATÖR KİRALAMA

MARKALAR

 

 
Firmamızdan almış olduğunuz ürünler bünyemizdeki araçlar ile yada anlaşmalı olduğumuz yurt içikargo firması ile kapınıza teslimatı yapılmaktadır.
 
Fiziksel ve online mağazamızda satışa sunduğumuz ürünler orjinal üründür. Yetili satıcı belgelerimiz firmamız da mevcuttur.
 
Firmamızdan sipriş yoluyla aldığınız ürünleri yurtiçi kargo ile kapıda ödeme hizmetinden faydalanarak ödeyebilirsiniz.
 
 
 
 
 
Elektrikli El Aletleri
Hırdavat ve El Aletleri
Tarım Hayvancılık ve Bahçe
Yapı İnşaat ve Nalburiye
Enerji, Elektrik ve Aydınlatma
Havalı Grup
 
Jeneratör Kiralama
 
 
 
 
 
Mehmet Akif Mh. Atatürk Cd. No.46/D SULTANBEYLİ - İSTANBUL / TÜRKİYİYE
+90 216 398 99 99
+90 216 398 99 97
info@celikayyapi.com
   
   
 
 
 
 
 

Copyright 2016 Çelikay Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.